MONITORING, ALARMY, DOMOFONY
WAŻNA JEST JAKOŚĆ
Każdy system projektujemy od podstaw dla konkretnej lokalizacji i Państwa potrzeb. Razem z Państwem zastanawiamy się co jest ważne i jakie optymalne rozwiązanie zastosować. Przygotujemy dokładną i bezpłatną kalkulację wraz z doborem odpowiedniego sprzętu. Dostarczymy profesjonalny montaż i serwis. Dodatkowo montujemy i serwisujemy systemy domofonowe i videodomofonowe.
MONITORING
Instalujemy systemy monitoringu w technologii IP lub analogowej, a przed wyborem jego rodzaju dokonujemy analizy co, lub przed czym chcemy się chronić. Rozbudowujemy również istniejące systemy, konfigurujemy dostęp przez telefon komórkowy i komputer.
CO DAJE MONITORING ZARÓWNO W DOMU JAK I FIRMIE?
Przede wszystkim możliwość odtworzenia zdarzenia, które miało miejsce: włamanie, akty wandalizmu, kradzież. W razie zdarzenia dowód, który możemy w łatwy sposób zarchiwizować i użyć w dalszym postępowaniu. To również możliwość podglądu na żywo obiektu, pracowników, budowy, linii produkcyjnej z każdego miejsca na świecie. Zmniejsza koszty ochrony poprzez możliwość wpięcia systemu do zdalnego podglądu w centrum monitoringu.
ALARM OD PODSTAW
Tutaj również wspólnie zastanawiamy się jakie zadanie ma pełnić alarm. Analizujemy słabe punkty obiektu i potencjalny sposób dostania się do niego. Wybieramy najdogodniejszy sposób uzbrajania, sygnalizacji i powiadomienia. Każdy system jest również skonfigurowany pod współpracę z dowolną firmą ochroniarską. Możliwa jest również integracja z systemami kontroli strażników.
DLACZEGO MY
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń daje gwarancję, że będzie on dobrany i skonfigurowany poprawnie tak, by jego funkcjonowanie było skuteczne. Przy nowych budynkach jesteśmy do dyspozycji od etapu projektu, żeby już na tym etapie przewidzieć konieczne okablowanie. Wraz z postępem budowy rozprowadzamy przewody, lub wskazujemy osobom rozprowadzającym okablowanie miejsce ich instalacji. Podczas wykończenia montujemy systemy. Po oddaniu przeprowadzamy pełne szkolenie a przez lata użytkowania serwisujemy i modernizujemy systemy, aby zawsze były w pełnej gotowości.
DOKONUJEMY BEZPŁATNEJ PORADY I KALKULACJI