POZYCJONOWANIE
CZYLI JAK ZWIĘKSZYĆ MOŻLIWOŚCI SPRZEDAŻOWE SWOJEJ FIRMY
AUDYT I OPTYMALIZACJA
Audyt strony internetowej wskaże nieprawidłowości i możliwe do przeprowadzenia zmiany, dzięki którym będą Państwo mogli szybko zwiększyć jakość i potencjał swojej strony internetowej, a dzięki optymalizacji użytkownicy będą mogli szybko odnaleźć Państwa stronę za pomocą wyszukiwarki internetowej. To pierwszy krok do osiągnięcia najlepszych wyników pozycjonowania.
POZYCJONOWANIE STRON
Wraz z Partnerem widzialni.pl dajemy Państwu szansę dotarcia do wielu milionów internautów. Żadne inne medium nie umożliwia tak skutecznego kontaktu z potencjalnymi Klientami. Dzięki pozycjonowaniu Państwa strona www pojawi się na najwyższych miejscach w naturalnych wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie zwiększy się jej widoczność oraz ruch. Zadaniem SEO (ang. Search Engine Optimization) jest sprowadzenie nowych Klientów bezpośrednio na Państwa stronę, czyli tam gdzie znajduje się Państwa oferta.
LINKI SPONSOROWANE GOOGLE ADWORDS
kampanie Google AdWords to skuteczny system zamieszczania reklam w najbardziej widocznym miejscu, tuz obok naturalnych wyników wyszukiwania lub w sieci reklamowej Google. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcą Państwo precyzyjnie kontrolować swój budżet przeznaczony na reklamę. Dzięki AdWords w bardzo krótkim czasie uzyskają Państwo zadowalające wyniki jednocześnie płacąc wyłącznie za efekt.