PROJEKTOWANIE I DRUK
ZAPROJEKTUJEMY I WYDRUKUJEMY DOWOLNA REKLAMĘ, DOKŁADNIE TAKĄ JAK POTRZEBUJESZ
DBAMY O SPÓJNY WIZERUNEK MARKI
Zapewniamy wszechstronne kreacje, dopracowane w najmniejszych szczegółach, wysoką jakość technologiczną oraz sprawne wdrożenie projektu i opiekę posprzedażową. To właśnie nam możesz zlecić wykonanie kreacji na potrzeby pełnych działań marketingowych. Zaprojektujemy spójnie stronę internetową, landing page, mailing, grafiki reklam i kampanii facebook, ulotki, foldery, nadruki na gadżety czy materiały do programu lojalnościowego.
DOBRA REKLAMA, TO ZAPLANOWANA REKLAMA
Nie sprzedajemy mody. Szukamy rozwiązań, które się sprawdzą, a klient będzie zadowolony. Naszym zadaniem jest rozpoznanie branży, określenie docelowej grupy odbiorców, opracowanie i dostarczenie odpowiedniej formy reklamowej dla danego produktu lub przedsięwzięcia.
KATALOGI, FOLDERY, ULOTKI, KARTY KLIENTA, MENU, ZAPROSZENIA…
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zaprojektujemy dowolne materiały reklamowe, od ulotek, których zadaniem jest szybka i szeroka komunikacja z Klientem, po szczegółowe katalogi produktowe dla dowolnej branży. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, dbając o najwyższą jakość gotowego produktu.
Dobra drukarnia to finał sukcesu. My dbamy również o to, co powoduje, że reklama się sprawdza. Właśnie dlatego analizujemy oczekiwania i dobieramy odpowiednie środki i materiały. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, specjalizującymi się w konkretnych usługach jak fotografii kulinarnej, produktowej, reportażu, portretach, zależnie od potrzeb.
OPAKOWANIA, KOPERTY, PAPIER FIRMOWY, WIZYTÓWKI, NAKLEJKI CZYLI CODZIENNA KOMUNIKACJA
Nikogo nie trzeba przekonywać, że spójny wygląd wizytówki, papieru firmowego czy teczki, tuż obok logotypu, to podstawa wizerunku firmy i ważny element komunikacji z Klientem. Odpowiednio zaprojektowane mogą zadecydować o sukcesie marki, natomiast źle zaprojektowane nawet o jej porażce. Do ich zadania należy budowanie pozytywnego wrażenia ale przede wszystkim dzięki nim utrwalamy wizerunek marki, której rozpoznawalność wzrasta. W rezultacie przekłada się to na większą skłonność do korzystania z produktów lub usług firmy, którą znają. W procesie rozpoznawalności marki równie ważną rolę stanowią opakowania.
ISTOTNE ZNACZENIE OPAKOWAŃ
Czasy, w których opakowanie służyło jedynie zabezpieczeniu produktów dawno odeszły. Dzisiaj opakowanie stanowi mocne narzędzie kształtowania popytu i ważny element marketingu. Mówi się, że jest piątym elementem marketingu mix, obok produktu, ceny, dystrybucji i samej promocji (product, price, place, promotion, package). Dlaczego? Ma za zadanie przyciągnąć nabywców poprzez atrakcyjny wygląd, kształtuje obraz firmy spójnością identyfikacji wizualnej i stanowi reklamę.
CZYM KIERUJE SIĘ KLIENT PODCZAS PODEJMOWANIA DECYZJI ZAKUPU?
Z wyników badań dowiadujemy się że aż 60% decyzji o zakupie podejmowanych jest pod wpływem impulsu. Aby zainteresować produktem mamy mniej niż sekundę. Tylko co jeśli Klient trafia na 30 podobnych produktów na półce? Opakowanie ma równie duże znaczenie, kiedy Klient już wie, że chce kupić nasz produkt, ponieważ dobrze zaprojektowane ułatwia jego odszukanie, a tym samym minimalizuje sukces konkurencji.
NASZE PROJEKTY SIĘ SPRAWDZAJĄ A DRUK ZACHWYCA JAKOŚCIĄ
wiemy jak zaprojektować zarówno materiały firmowe, opakowania czy materiały reklamowe, skutecznie pełniące wszystkie swoje zadania. Dbamy również o samą jakość ich wykonania oferując druk dobrej jakości oraz szeroką gamę materiałów zależnie od potrzeb. Kto powiedział, że wizytówka musi być papierowa?
BANERY, ROLLUP, TABLICE, REKLAMA ZEWNĘTRZNA
Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa banery reklamowe różnej wielkości, oczkowane, w tym również siatkowe. Posiadamy w ofercie rollup'y różnej wielkości jak i o różnych podstawach, standy, potykacze. Bez problemu wydrukujemy reklamę na płytach PCV spienione, kappa, tubond, plexi zarówno bezbarwne, białe jak i kolorowe, różnego rodzaju foliach w tym Backlit do podświetleń, kartonach papierach.
ZAPYTAJ NAS O NASZE MOŻLIWOŚCI