ZAPROJEKTUJEMY DOBRE STRONY I SKLEPY INTENETOWE
OD POCZĄTKU DO KOŃCA
STRONA WWW TO MIEJSCE SPOTKAŃ Z KLIENTAMI
Strona internetowa, jak każda reklama, powinna być zaplanowana od początku do końca. To właśnie ona jest często pierwszym elementem kontaktu z Klientem. Nierzadko od niej zależy, czy Klient wykona w naszym kierunku kolejny krok. Żeby odpowiednio zadziałała, musi być przemyślana i to nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również graficznym i technologicznym.
Sukces strony internetowej zależy od tego, czy jej zaprojektowanie zarówno merytoryczne, graficzne jak i techniczne spełni zadania i postawione cele. Nic nie powinno dziać się przypadkowo, a każdy element strony www powinien odgrywać swoją, ściśle określoną rolę, niezależnie czy jest to pozyskanie Klienta, budowanie z nim więzi czy też prestiż marki.
POWIEDZ NAM JAKI JEST TWÓJ CEL
Projektowanie każdej strony internetowej zaczynamy od stworzenie specyfikacji wymagań, na podstawie informacji uzyskanych od Państwa. Nie chodzi jednak o to by dowiedzieć się jak ma wyglądać przyszła strona ale przede wszystkim o to, jakie są Państwa założenia i oczekiwany kierunek rozwoju. Do naszych zadań należy opracowanie strategii marketingowej a na jej podstawie określonej koncepcji formy, układu i sposobu nawigowania przyszłej strony www.
Dysponujemy szeroką wiedzą i wachlarzem narzędzi, które pozwalają poprowadzić czytelnika przyszłej strony internetowej prosto do celu.
START, CZYLI REALIZUJEMY PROJEKT
START, CZYLI REALIZUJEMY PROJEKT
Do tej pory mówiliśmy o sukcesie samego projektu. Teraz pomówmy o naszym sukcesie sprawnych realizacji. Każdy etap naszej pracy jest od początku do końca zaplanowany.
1. PROJEKT GRAFICZNY
Na podstawie opracowanej wcześniej specyfikacji nasz grafik przygotowuje w pierwszej kolejności projekt graficzny strony głównej. Po zaakceptowaniu przedstawionej koncepcji, przystępujemy do projektowania podstron. W trakcie prac jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Kiedy całość projektów zostanie ostatecznie zaakceptowana, jest to moment, w którym możemy rozpocząć prace techniczne nad stroną.
2. REALIZACJA TECHNICZNA
Prace techniczne, czyli tak zwane kodowanie strony rozpoczynamy dopiero, kiedy wszystkie projekty graficzne potrzebne do projektu zostaną zaakceptowane. Ma to ogromne znaczenie zarówno dla procesu całej realizacji jak również daje Państwu gwarancję jakości wykonanej strony internetowej i jej sprawne wdrożenie.
Dlaczego? Zaakceptowany projekt graficzny to zbiór różnych cech, które programista musi teraz przełożyć na skomplikowany język "znaczków". Gdyby odwrócić kolejność pracy i dopiero teraz, już po zakończeniu realizacji technicznej korygować wygląd lub zmieniać umiejscowienie poszczególnych elementów mogłoby się okazać, że do tej pory przejrzysty kod źródłowy strony może się niepotrzebnie skomplikować, a w rezultacie przyszła strona działać wolniej. Oczywiście można zacząć od początku, jednak znacznie wydłuży to czas i zwiększy koszt realizacji. Dlatego korzystamy ze sprawdzonych procedur. To jest nasz atut.
3. PRZYSZEDŁ CZAS NA UZUPEŁNIENIE TREŚCI I OSTATNIE TESTY
Realizacja techniczna dobiegła końca, ale nie jest jeszcze całkiem zamknięta. Na tym etapie Klient otrzymuje stronę do wglądu. Jest to również doskonały moment na uzupełnienie strony internetowej o treści. Jednocześnie realizowane są ostatnie poprawki techniczne, tak by całość projektu dopiąć na ostatni guzik.
4. NADSZEDŁ TEN MOMENT
Czas na wdrożenie gotowego projektu. Również na tym etapie dysponujemy pełną opieką nad Klientem. Zarejestrujemy domenę. Dostarczymy odpowiedni serwer. Zadbamy o utrzymanie poczty. Na nasze projekty dajemy również gwarancję i pełną opiekę po wdrożeniu.